Karlitov poziv ubedio Argentinca da ostane u Londonu!

Sportske.net
petak 03.02.2017.
0

Napadač "Čekićara" je otkrio da ga je bivši igrač Vest Hema nagovorio da ne menja klub ove zime.

Radonjić: "Neće biti neočekivano da narednih dana bude još poraza"

Beta
10

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je za njegovu ekipu posle večerašnjeg poraza od Efesa najvažnije da se što pre konsoliduje i dodao da ga ne bi iznenadio još neki poraz crveno-belih u narednim danima.

Dženkins: "Iskopali smo sebi rupu iz koje je bilo teško izaći"

Beta
2

Košarkaši Crvene zvezde ocenili su da su večeras zasluženo izgubili od Efesa u Evroligi, ali i da poraz neće uticati na ekipu.

Da li ste znali da se sutra igra "finale" Premijer lige?

18

Takvog mišljenja je legenda Arsenala i francuske reprezentacije Robert Pires.

Švajnštajger na spisku Junajteda za Ligu Evrope!

Beta
0

Fudbalski klub Mančester junajted registrovao je danas Bastijana Švajnštajgera za utakmice Lige Evropa.

Tomas uporedio navijače Zvezde i Partizana, znate šta je rekao?

Sportske.net, Đorđe Miljanić
34

Dešon Tomas je nakon meča dao izjavu, uporedio je navijače Zvezde i Partizana.

Nepoštovanje! Ovako je Papadopulos proslavio gol protiv svog tima!

6

Grčki defanzivac trenutno nastupa za HSV, kao pozajmljeni igrač Bajer Leverkuzena.

Ko će ove sezone biti "kralj spektakularnih zakucavanja? Ovo su kandidati!

5

Sredinom februara, taćnije od 17. do 19. februara, održaće se Ol-star vikend u NBA ligi, određeni su i takmičari popularnog natecanja u zakucavanju.

MAGIJA Luke Dončića!

17

Pogledajte magičan potez mladog košarkaša Real Madrida, Luke Dončića!

Liga 1 - Neslavan povratak Pajea!

3

Olimpik Marsej je poražen na gostovanju ekipi Meca u okviru 23. kola francuske Lige 1.

Bravo za navijače Zvezde, ovako se ponaša nakon poraza (TVITOVI)

16

Evo nekih tvitova nakon meča Crvene zvezde i Efesa...

Novak se mučio, pa doneo Srbiji drugi bod!

15

Đoković je izgubio prvi set, ali je uspeo da se vrati i da povede sa 2:1, a onda mu je protivnik predao meč.

Bundes - HSV iznenadio "Farmaceute", presudio im njihov čovek!

2

Fudbaleri Hamburgera slavili su na svom stadionu u 19. kolu nemačkog šampionata.

Efes ponovo koban po Zvezdu, prekinuta neverovatna serija!

91

Crvena zvezda je u okviru 21. kola Evrolige prekinula seriju od sedam uzastopnih pobeda u ovom takmičenju.

EL - Dobre vesti iz Vitorije, Real nadigrao Baskoniju!

4

Košarkaši madridskog Reala osamili su se na vrhu tabele, kako su u 21. kolu savladali ekipu Baskonije.

FIFA odbila žalbu Bolivije

Beta
0

Svetska fudbalska federacija (Fifa) odbacila je danas žalbu Fudbalskog saveza Bolivije na odluku o oduzimanju bodova toj selekciji u južnoameričkim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

Kakav granit od odbrane, Efes nije dao koš 7 minuta!

2

Crvena zvezda je gubila početkom treće četvrtine rezultatom 36:54, ali je onda stegla odbranu i spustila razliku!

Meklaren raskida sa tradicijom, menja ime bolida

Beta
0

Tim Meklaren iz Formule jedan saopštio je danas da će promeniti ime automobila za narednu sezonu, što znači da se udaljava od tradicije i veza sa svojim nekadašnjim predsednikom Ronom Denisom.

Konačno - Navijači Denvera mogu da odahnu, vraća se Somborac

2

Nikola Jokić će se vratiti u sastav Denvera u meču koji se igra noćas.

Poluvreme - Dosta lakih poena Efesa, Zvezda mora bolje i jače!

9

Nakon prvih 20 minuta Crvena zvezda je u zaostatku protiv Efesa u jednom od duela koji bi mogli da odluče o plasmanu u top 8. Trenutan rezultat je 36:47. Efes napravio seriju 15:0.