Ukroćen i ''Tigar'', Barsa sama na vrhu!

Sportske.net
subota 03.11.2012.
0

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa u Primeri, Valensija na Mestalji nanela prvi ovosezonski poraz madridskom Atletiku, koji tako nije uspeo da se na tabeli ponovo pridruži vodećoj Barseloni.

Strama: ''Zaslužili smo više poštovanja''

0

Mladi trener Intera blista od sreće posle velikog trijumfa nad Juventusom i ponovo naglašava da njegov tim raste iz meča u meč.

Zvezda sprema radikalne mere!?

0

U Crvenoj zvezdi će zatražiti oštru reakciju FSS prema sudijama večerašnjeg meča protiv Jagodine, ili će povući radikalne poteze.

David Ferer drugi finalista Pariza

Beta
0

Španski teniser David Ferer plasirao se večeras u finale masters turnira u Parizu, pošto je pobedio Francuza Mikaela Ljodru u dva seta, 7:5, 6:3.

Lindzi Von ne može s muškarcima

Beta
0

Amerikanka skijašica Lindzi Von neće moći da se takmiči u spustu u muškoj konkurenciji Svetskog kupa, pošto je Međunarodna skijaška federacija (FIS) odbila danas njenu molbu.

"Princ" srušio šampiona!

0

Kraj velike serije Juventusa, iako su "Bjankoneri" poveli nakon 18 sekundi, sjajnom igrom u drugom poluvremenu gosti okrenuli rezultat i odneli bodove! "Il Prinćipe" Milito sa dva gola junak u trijumfu.

Francuska - Šampionu bod, Lil uzeo sva tri

0

Posle iznenađujućeg poraza Pari Sen Žermena na svom terenu, do pobede nije uspeo da dođe ni aktuelni šampion, ekipa Monpeljea. Lil kao gost savladfao Evijan, dok je Valensijen ponovo bio ubedljiv na svom terenu.

Zvezda - Hitna sednica Upravnog odbora!

0

Sat vremena posle šokantnog poraza od Jagodine iz Ljutice Bogdana stiže informacija da je za ponedeljak zakazana hitna vanredna sednica Upravnog odbora. Tema - suđenje Dejana Dimitrijevića u meču protiv Jagodine.

Janković: ''Sporni penal presudio'', Krunić bi stalno ovako...

Beta
0

Posle poraza od Jagodine, trener Zvezde priznaje da je ovaj neuspeh ''bolan i neprijatan'' za njegovu ekipu, ali nije želeo da traži bilo kakva opravdanja, pa čak ni u (ne)spornom penalu za goste. S druge strane, Krunić prezadovoljan igrom svog tima i nad

Real stigao na ''kotu 3''

0

U razmaku od dva minuta, Madriđani polovinom prvog poluvremena postigli dva gola protiv Saragose i do kraja rutinski stigli do nove pobede kojom su se probili na treće mesto na tabeli. Na kraju se i Modrić upisao...

Adrijano pogodio pa se povredio...

0

Strelac vodećeg gola za Barselonu na večerašnjem meču sa Seltom iz Viga moraće da pauzira oko mesec dana zbog povrede primicača desne noge.

''Švaba'': ''Čudan osećaj'', Milinković: ''Da je potrajalo još malo...''

Beta
0

Posle današnjeg duela u Kragujevcu, treneri Radničkog i OFK Beograda složili se da je pobeda Kragujevčana zaslužena, ali šef struke ''Romantičara'' smatra da je možda moglo da dođe do preokreta da je meč potrajao nešto duže...

Alegri: "Zaslužili smo ovakvo veče"

0

Čovek koji večeras oseća veliko olakšanje nakon ubedljive pobede Milana nad Kjevom istakao je da su njegovi izabranici zaslužili da nekog počaste "petardom" posle svih poteškoća koje su imali od početka sezone.

''Pukla'' stotka u ''Pioniru'', Zvezda razbila Solnok!

0

Košarkaši Crvene zvezde konačno su pružili partiju koja se od njih očekuje. U duelu sa Solnokom crveno-beli slavili sa 29 poena razlike. U isto vreme, Široki savladao Zadar.

Boaš: "Najlošija partija u sezoni"

0

Na taj način je menadžer Totenhema opisao igru svojih igrača nakon poraza od Vigana u desetom kolu Premijer lige.

Dimitrijević: ''Svi smo u šoku...''

0

Vezista Zvezde večeras imao nekoliko prilika da Zvezdi donese ubedljivije vođstvo, nije uspeo, što su na kraju Jagodinci uspeli da kazne.

Jagodina slavi, Zvezda u sve većem minusu!

0

Veliko iznenađenje na Marakani, Jagodina odnela sva tri boda u derbiju 11. kola Superlige i prekinula neugodnu tradiciju u mečevima sa Zvezdom! Mudrinski doneo prednost Zvezdi, zatim imao i još dve šanse, ali je onda usledio preokret gostiju, koji preko Đ

Ode Bajern na ''plus sedam''!

0

Posle kiksa protiv Leverkuzena u prošlom kolu, Bavarci kao da su sav bes iskalili na Hamburgu. Ostvarili su ubedljivu pobedu i na najbolji način iskoristili ostale rezultate koji su im potpuno išli u prilog.

Remi Sitija kad "Dijamant" ne sija

0

Branilac trofeja u Premijer ligi nije uspeo da savlada Vest Hem Junajted na "Apton Parku" pošto su u poslednjem meču subotnjeg programa desetog kola "Čekićari" odoleli "Građanima" i osvojili bod.

''Delfini'' savladali i Špance

Beta
0

I u drugoj utakmici pod vođstvom vd selektora Dejana Savića, reprezentacija Srbije trujumfovala u meču drugog kola Svetske lige.