Sevilja u šoku, Barsa sa igračem više slavila u finišu!

Sportske.net
subota 29.09.2012.
0

Buean derbi u Sevilji, domaćin vodio 2:0 početkom drugog poluvremena, da bi zatim Fabregas uz dva postignuta gola u međuvremenu iznudio i isključenje Medela, a potpuni preokret doneo Vilja u poslednjim trenucima meča!

Nekad žestoke kritike, danas sve pohvale FSS-u...

0

Iako je pre izvesnog vremena bio jedan od najžešćih kritičara Fudbalskog saveza Srbije i predsednika Tomislava Karadžića lično, Savo Milošević danas ima znatno pozitivniju sliku o radu Saveza.

Mimica ''razbio'' Zvezdu u Splitu!

0

''One man show'' večeras u Splitu! Košarkaši Crvene zvezde nisu imali rešenja za sjajnog Ivana Mimicu, koji im je propisno ''izrešetao'' koš u meču prvog kola ABA lige. Splićani na kraju slavili rezultatom 87:81!

Razigrani Juve deklasirao Rimljane!

0

Derbi šestog kola italijanske Serije A u potpunosti pripao domaćem Juventusu, koji je praktično sve završio u prvih dvadesetak minuta.

Francuska - Budi se Monpelje, Tuluzu bodovi protiv ''fenjeraša''

0

Posle trijumfa Pari Sen Žermena nad Tuluzom, večeras odigrano još šest mečeva sedmog kola francuske Lige 1.

Janković najavio ''brojne korekcije u igri''

Beta
0

I pored očekivanog trijumfa nad Smederevom, trener Crvene zvezde nije u potpunosti zadovoljan onim što su njegovi fudbaleri večeras pokazali. Trener Smedereva žali za propuštenim prilikama Radeta Veljovića na početku meča.

Nikolić: ''Jedino Sinovecu prelazna ocena''

Sportske.net, kkradnicki.rs
0

Posle večerašnjeg poraza pred svojim navijačima od ljubljanske Olimpije, trener kragujevačkog Radničkog Miroslav Nikolić istakao da je možda i dobro što je epilog bio takav, kako bi se njegovi igrači ''malo spustili na zemlju''...

Zakucavanje "makazicama"

0

Fudbaler Parane pokazao je kako se lopta zakucava u mrežu udarcem "makazicama". On je na meču sa Sao Kaetanom iskoristio pometnju u odbrani protivnika i loptu zakucao u mrežu.

Vesterman sad zna šta je ''šesti igrač''

0

Prilično neočekivano je sinoć u ''Pioniru'' odigran buran meč, uz mnogo uzbuđenja, tenzija i na terenu i pored njega, a na kraju se završilo preokretom Partizana uz veliku podršku sa tribina.

Simeone: "Falkao je nezamenjiv"

0

Argentinski stručnjak, koji vodi ekipu Atletiko Madrida, priznao je da povređenog Radamela Falkaa niko ne može da zameni.

JSL - Rezultati i tabela

Beta
0

U iščekivanju večerašnjeg duela na Marakani, na tabeli se već izdvojio Partizan ispred Rada. Vojvodina tek šesta.

Kasalica: ''Lazović dokazao da je najbolji igrač lige!''

0

Svoje impresije neposredno po završetku večerašnjeg susreta sa Smederevom izneo je napadač Zvezde Filip Kasalica, koji je osetio i potrebu da pruži javnu podršku svom saigraču Darku Lazoviću.

Rodžers: "Senzacionalni Suarez"

0

Menadžer Liverpula Brendan Rodžers nije štedeo reči hvale nakon današnje fantastične igre koju je Luis Suarez pokazao u duelu sa ekipom Noriča.

Babalj ukrasio Zvezdin trijumf

0

Crvena zvezda večeras na Marakani ostvarila rutinsku pobedu nad Smederevom u meču sedmog kola Superlige. Meč zvršen rezultatom 3:1 u korist Beograđana, a pažnju privukao i gol novajlije Elija Babalja, kome je samo nekoliko minuta na terenu bilo dovoljno d

Totenhem dočekao pobedu na Teatru snova

0

Totenhem u prvih 45 minuta do nogu potukao očajni Junajted. Đavoli pokušali da se vrate u drugom delu igre, ali bez uspeha pa Pevci nose bodove sa Old Traforda prvi put posle 22 godine.

Dortmund šampionski, Subotić golom doprineo ''petardi''!

0

U duelu dve Borusije večeras u Dortmundu, mnogo više uspeha je imao domaći tim, koji je slavio čak sa 5:0, uz jedan gol i Nevena Subotića.

Manćini: "Sudije ponovo uticale na rezultat"

0

Menadžer Mančester Sitija izgleda ima opravdanje za sve što se loše desi njegovom timu. Nakon duela sa Fulamom, i pobede koju je Džeko doneo "Građanima" u završnici meča, Manćini je okrivio sudije da su Fulamu dodelile nepostojeći penal i tako opstruisale

Bekvalac: ''Uz naše navijače imamo dva igrača više!''

Beta
0

Posle današnjeg trijumfa nad Donjim Sremom u sedmom kolu Superlige, trener Novog Pazara Dragoljub Bekvalac prezadovoljan i igrom svog tima, ali i podrškom sa tribina. I trener gostiju Bogić Bogićević pohvalio ambijent na tribinama.

Primera - Rutinske pobede Valensije i Malage

0

Današnji program u Primeri otvorile su Valensija i Saragosa, domaći tim slavio očekivani trijumf, kao i Malaga, koja je bila još ubedljivija protiv Betisa.

Milanu bod na "Tardiniju", El Šaravi ponovo strelac

0

Fudbaleri Milana nisu uspeli da dođu do druge uzastopne pobede u šestom kolu italijanske Serije A pošto su sa gostovanja Parmi poneli samo jedan bod. El Šaravi ponovo pogodio a bod "Mlekadžijama" doneo Galjopa.