Još nepovoljnih vesti iz Triglav lige za Crvenu zvezdu.

Junak Mesi: "Nije gotovo"

Sportske.net
19

Arsenal je danas bio ravnopravan protivnik u većem delu meča, pa Mesi poziva na oprez.

Rešava derbi, pa trk na Sever - Možda već u subotu?

Sportske.net, MONDO.RS
8

To je njegov san od dečačkih dana, hoće li ga ostvariti u 150. derbiju u Humskoj?

Venger: "Osetili smo da možemo da napadnemo, a onda..."

40

Arsen Venger je imao šta da kaže na konferenciji za novinare, bilo mu je veoma krivo zbog poraza koji je možda i nezaslužen po njegovom mišljenju.

Kad Zvezdaš ''dobro pamti sve'', odmah se seti duela Perović-Nađ!

Sportske.net, b92.net
19

Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde Dušan Basta evocirao uspomene na svoje derbije, u kojima je imao dosta uspeha protiv ''večitog rivala''.

Barsa "čistila" kartone protiv Arsenala, da im se ne obije o glavu?

33

Barselona je potpuno superiorna u evropskom fudbalu, možda o tome govori i današnja pobeda nad Arsenalom u okviru osmine finala Lige šampiona.

Preporod Juventusa, Bajern prokockao 2:0!

166

Sjajan meč u Torinu, Bajern dominirao sat vremena, posle čega je Juve žestoko uzvratio u preostalih pola sata. Već jedva čekamo revanš!

Silni Leo, Barsa pokazala Arsenalu zašto je šampion Evrope!

238

Sjajan meč su odigrali Arsenal i Barselona, individualni kvalitet Lea Mesija je došao do izražaja danas.

Mandžukić vs Levandovski - Umalo tuča!

7

Rastu tenzije u Torinu, u centru pažnje Mario Mandžukić, jedan od najzaslužnijih što se Juventus i rezultatski vratio u igru.

Da se oduševiš - Evo još snimaka iz Londona pred početak utakmice!

2

Lepota u Londonu...

Nemanja Nedović u par reči rekao sve o igri Juventusa u prvom poluvremenu!

2

Prvo poluvreme u Torinu pripalo Bajernu, koji je golom Tomasa Milera poveo sa 1:0, a naš košarkaški reprezentativac i veliki navijač Juventusa Nemanja Nedović je očekivao više od domaćeg tima.

Ovo vam sve govori, evo kako je Bajern "sabio" Juventus!

15

Nakon prvog poluvremena Bajern vodi sa 1:0 protiv Juventusa, a ovo je dokaz kakvu smo utakmicu gledali.

Lajović ubedljiv u Sao Paulu!

Beta
0

Uspešan start našeg tenisera na turniru u Sao Paulu.

Partizanov ''Dominator'': ''Zvezda? Nikad čuo!''

44

Tamo gde je on do sada igrao, od srpskih klubova znaju samo za Partizan?

Kako je Čembrlen propustio ovu priliku?

13

Arsenal je vrlo lako mogao da dođe do prednosti u 22. minutu meča, ali je Okslejd Čembrlen propustio veliku priliku nakon dobre asistencije Mesuta Ozila. Morao je bolje od ovoga.

Izveo panenku i postigao gol, golman Valensije POBESNEO!

10

Golman Valensije je u meču protiv Čelsija u okviru osmine finala Lige šampiona za mlade bio veoma besan nakon ove panenke.

Filip Lam u ''Klubu 100''!

2

Vredan jubilej za kapitena Bajerna u večerašnjem meču u Torinu.

Marko Nikolić okuplja Partizanovce u Olimpiji - Stiže još jedan?!

4

Ono o čemu se spekulisalo dobilo potvrdu, pregovori su u toku, a Marko Nikolić je glavni adut Ljubljančana da realizuju još jedan atraktivni transfer.

PRELEPO - Fantastične koreografije u Londonu i Torinu!

1

U meču Arsenala i Barselone koji se igra na Emiratima navijači domaćih su nam priredili prelepe slike, baš kao i u duelu Juventusa i Bajerna u Torinu. Pogledajte neke od fotografija pred večerašnje duele.

Liga šampiona (KRAJ)

51

Ekipe Arsenala i Barselone se večeras sastaju u Londonu, dok u Torinu igraju Juventus i Bajern u dva velika derbija evropskog fudbala. Na našem portalu možete uživo pratiti promene rezultata.