Direktor Ludogoreca likuje: ''Nebo se NIJE otvorilo!''

Izvršni direktor kluba iz Razgrada je i pre večerašnjeg meča privukao pažnju svojim izjavama, u istom stilu je nastavio i posle večerašnjeg trijumfa Ludogoreca na Marakani.

Gelor Kanga je pravi tragičar danas...

Grof video ''previše gluposti''...

Sportske.net, Sport klub
11

Očigledno, imaće trener Zvezde šta da kaže svojim igračima večeras posle poraza od Ludogoreca.

Sa ovakvom odbranom se ne ide u LŠ...

22

Odbrana Crvene zvezde još uvek nije na najvišem nivou, deluje neuigrano i protiv daleko slabijih timova od Ludogoreca.

ODJECI - ''Pljušte kritike'', ali ima i onih koji su uz Zvezdu i kad je najteže!

13

Mnogo je reakcija posle večerašnje Zvezdine eliminacije od Ludogoreca. Odabrali smo neke od njih.

Idemo napred, ovo su Zvezdini potencijalni protivnici u LE!

61

Crvena zvezda je večeras poražena od Ludogoreca na svom terenu što je značilo i ispadanje iz kvalifikacija za Ligu šampiona. Crvena zvezda se sada okreće kvalifikacijama za Ligu Evrope.

LŠ - Iznenađenje, Dandalk razbio BATE!

6

Dandalk iz Republike Irke je siguran učesnik grupne faze jednog od dva evropska takmičenja.

Nil Lenon suspendovan na pet utakmica u evropskim takmičenjima

Beta
0

Evropska fudbalska unija (Uefa) suspendovala je danas trenera škotskog Hibernijana Nila Lenona zbog incidenta tokom utakmice sa Brondbijem u kvalifikacijama za Ligu Evropa prošlog meseca.

Samo da ne bude kao sa Apoelom...

1

Setismo se utakmice protiv Apoela kada je Crvena zvezda ispala pre septembra iz Evrope po prvi put u svojoj istoriji.

Ništa od Lige šampiona, Zvezdi napunjena mreža na Marakani!

139

Ljudski je nadati se, pokušavati, ali plasman u Ligu šampiona za ovaj tim Crvene zvezde je, ispostavilo se, bio preveliki zalogaj. Ostaje im uteha da će imati još jednu priliku da se domognu bar Lige Evrope.

Gabigol - Nema ponude Intera

20

Danas su se pojavile informacije da bi Gabigol mogao da obuče dres Intera, ali od toga najverovatnije nema ništa.

Francuzi pišu - Arsenal ima dogovor sa Lakazetom!

17

"Dejli star" piše da je Arsenal dogovorio sve finansijske detalje sa Aleksandreom Lakazetom.

Lućo ''pocepao'' mrežu, 2:2! A sad sve ispočetka!

3

Prvu priliku u drugom poluvremenu meča sa Ludogorecom, Zvezda je imala preko Slavoljuba Srnića. Tada nije bilo penala, ali jeste nešto kasnije, kada je Ibanjez doneo izjednačenje crveno-belima.

Potvrđeno - Gaudlok u Makabiju

2

Nekadašnji košarkaš Fenerbahčea potpisao je ugovor sa Makabijem.

Hese u PSŽ-u!

28

Izgleda da je gotov transfer, Hese će obući dres PSŽ-a, večeras je preneo "L'Ekip".

Delije u šoku, šta je Kanga dozvolio sebi u ovakvoj utakmici!?

20

I tek što smo pomislili da će Zvzda u nastavku imati prednost igrača više, dogodio se novi obrt! I to po završetku prvog poluvremena?!

Sve se okrenulo, Ludogorec vodi na poluvremenu, Delije sve zabrinutije! (TVITOVI)

14

Iako je Zvezda rano stigla do vođstva, slabosti u odbrani su ponovo došle do izražaja. Ludogorec na poluvremenu vodi sa 2:1

Kafu - Slalom kroz Zvezdinu odbranu, PETORICA plus Kahriman mu nisu mogli ništa?!

4

Nedugo posle Zvezdinog vođstva, fudbaleri Ludogoreca uspeli su da stignu do iozjednačenja i vrate nadu u potpuni preokret.

LŠ - Izvadili se Apoel i Plzenj, Dinamo Zagreb rutinski u plej-of

1

Favoriti kada gledamo koeficijent prošli su u narednu fazu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Mičel Donald poslao projektil u mrežu Stojanova, ali Zvezdo, NEMA OPUŠTANJA!

4

Iako je Ludogorec imao inicijativu u prvih desetak minuta, Crvena zvezda je uspela da stigne do ranog vođstva!