Partija karijere Lea Vestermana!

Sportske.net
petak 02.10.2015.
2

Bivši plejmejker Partizana odigrao fantastičnu utakmicu večeras u Avru i najzaslužniji je što je Limož startovao pobedom u francuskom šampionatu.

Dibala: "Skudeto je i dalje dostižan cilj"

Beta
3

Fudbaler Juventusa rekao je danas da je osvajanje titule u Seriji A moguć i da je i dalje sve otvoreno.

Ovako je Partizan ispustio pobedu!

5

Pogledajte najzanimljivije detalje sa današnje utakmice Metalca i Partizana.

BBL - Pešićev Bajern silan na startu

1

Vicešampion Nemačke otvorio sezonu veoma ubedljivom pobedom protiv Oldenburga na sovm parketu.

Novi Partizan je hrabar, Grobari ga ne ostavljaju!

12

Ovo smo zaključili iz vaših tvitova podrške Partizanu...

Lil prekinuo seriju loših rezultata

0

Fudbaleri Lila savladali Monpelje pred svojim navijačima na premijeri 9. kola Lige 1 i tako prekinuli seriju od pet utakmica u prvenstvu bez pobede.

"Infarkt" završnica - Partizan nesrećno izgubio u Valjevu!

35

Ekipa Petra Božića odigrala je veoma borbenu utakmicu da bi u poslednjoj sekundi Malešević postigao koš za pobedu. Na kraju je bilo 67:64.

Najmlađi trener u NBA, seo je na klupu šampiona!

0

Zaista kuriozitet, momak koji je član košarkaške dinastije predvodiće od danas šampiona NBA lige!

Drama u Darmštatu, Majnc odneo ceo plen

6

Domaćin u sudijskoj nadoknadi imao kolosalnu priliku da ostane neporažen, ali je Sandro Vagner promašio penal.

Hetafe sprečio Seltu da zauzme čelo tabele

5

Nula na 'Balaidosu' na premijeri 7. kola španske Primere, fudbaleri Selte propustili su priliku da prenoće kao lideri.

Ovo su učesnici kvalifikacija za Rio!

3

Poznato je 14 učesnika kvalifikacija za Olimpijadu, evo ko je do sada obezbedio učešće na ovom turniru.

SL - Bez pobednika u derbiju Moravičkog okruga

0

Dve od četiri ekipe iz Moravičkog okruga su ukrstile koplja u okviru 12. kola Superlige Srbije, a pobednika nije bilo.

FIFA 15 - Virtuelni Dijego Košta isti k'o pravi!

2

Jednom gejmeru nije promaklo da snimi scenu sa napadačem Čelsija u glavoj ulozi, tako tipičnoj za njega i na javi.

Blesavi golman iz Alžira izigravao Mesija u šesnaestercu

1

Ishod? Bolje nije moglo. Pogledajte šta zna Malik Aselah.

Dinjo, što si mrke obesio brke?

19

Na društvenim mrežama se pojavio pravi raritet - fotografija smorenog Ronaldinja.

Ono kad pet tvojih trenera osvoji Ligu šampiona!

7

Zaista je teško naći čoveka koji je učio od toliko vrhunskih trenera, njegovih pet učitelja su bili prvaci Evrope...

Partizan solidan u Valjevu, znate ko je najviše oduševio Grobare?

3

Evo nekih tvitova nakon prvog poluvremena u Valjevu gde Partizan vodi uz odličnu igru u prvom i nešto slabiju igru u drugom poluvremenu. Trenutno je 28:37.