Liverpulova 'piramida radosti'

Sportske.net
nedelja 15.12.2013.
0

Svi igrači 'Redsa' polegali su preko Džona Flanagana kada je postigao treći gol na meču protiv Totenhema.

Ivana Jorović stala na korak od titule

0

Ivana Joroviće je stigla na korak od trofeja na Oranž boulu, ali je na kraju morala da čestita protivnici. Srpkinja poražena u 3 seta, ali pokazala da je ogromni potencijal.

Gazda traži golove od Balotelija

Beta
0

Silvio Berluskoni zamerio Supermariju da nije dovoljno efikasan.

CR7 ostavio mesto za 'Desimu' u muzeju

0

Fudbaler Real Madrida otvorio svoj muzej u Madeiri u kome će se naći eksponati vezani za njegovu karijeru, on ističe da će tamo posebno mesto imati deseta Realova titula šampiona Evrope.

Drulović - Za Srbiju spreman

0

Dosadašnji selektor omladinske reprezentacije Srbije Ljubinko Drulović nenametljivo je priznao da je otvoren za razgovore sa čelnicima FSS oko eventualnog angažmana na poziciju selektora "A" tima.

SP - Crna Gora eliminisana u osmini finala!

Beta
0

Ženska rukometna reprezentacija Danske eliminisala je večeras aktuelnog evropskog šampiona Crnu Goru u osmini finala Svetskog prvenstva u Srbiji.

Marsej odneo bod sa 'Žerlana'

0

Lion nije uspeo da slavi u derbiju protiv imenjaka iz Marseja iako je imao dva gola prednosti u finišu prvog poluvremena.

Primera - Đuka ispraćen "tricom" sa "Kalderona"

0

U pretposlednjem meču 16. kola španske Primere Atletiko Madrid savladao je Valensiju rezultatom 3:0 i vratio se na deobu prve pozicije na tabeli sa Barselonom. Miroslav Đukić ponovo se nalazi u problemu nakon još jednog teškog poraza "Slepih Miševa" u tek

Kako je Džordan Henderson 'prodao foru' Kajlu Vokeru

0

Veoma elegantno je vezista 'Redsa' petom ćušnuo loptu kroz noge desnom beku Totenhema. Ova slika je možda najbolji pokazatelj koliko je Liverpul bio nadmoćan na na 'Vajt Hart Lejnu'.

Napoli ne odustaje, pao Inter!

0

Napolitanci slavili protiv bivšeg trenera i drže treće mesto na tabeli, posle pobede od 4:2 protiv Intera.

Martič: "Trijumf nad Zvezdom vraća samopouzdanje"

Beta
0

Novopečeni trener MZT-a bio je oduševljen nakon trijumfa nad Crvenom zvezdom Telekom i istakao da će pobeda nad evroligašem podići samopouzdanje njegovom timu.

Džerard uživa u očajnom Mančester Junajtedu!

0

Kapiten Liverpula ne krije da mu je drago što najvećem rivalu ne ide baš najbolje ove sezone.

Vujošević: "Prećutali smo Bogdanovu povredu, toliko je bilo važno!"

Beta
0

Trener šampiona ABA lige priznao je da je Partizan ušao u duel sa Budućnošću sa povređenim Bogdanom Bogdanovićem a da je povreda koju je bek zadobio na treningu držana u tajnosti zbog važnosti utakmice.

"Orlovi pune"

0

Srpski internacionalci golovima su obeležili vikend koji polako ostaje za nama. Nikola Žigić najavio je berićetan vikend za Srbe a onda su golovi počeli da padaju širom Starog kontinenta a srpski igrači da izrastaju u junake svojih ekipa.

SP - Nemice i Francuskinje u četvrtfinalu

Beta
0

Ženske rukometne reprezentacije Nemačke i Francuske plasirale su se danas u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Srbiji.

Matić i Suki junaci Benfike!

0

Vicešampion Portugala savladao je Olanense u 13. kolu portugalske lige nakon preokreta koji su režirali Nemanja Matić i Miralem Sulejmani. U junaka izrastao bivši fudbaler Partizana koji je odmah po ulasku u igru postigao pobedonosni gol za Benfiku.

Sevilja i Bilbao podelili bodove

0

U prvih šest minuta pala dva gola, po jedan na obe strane, do kraja meča mreže mirovale.

Sulejmani za preokret!

0

Olhanense dva puta poveo protiv Benfike, 'Orlovi' dva puta stizali rezultat do poluvremena. Žezuš na startu drugog dela uveo Miralema Sulejmanija, koji posle dva minuta postiže gol posle sjajnog solo-prodora. Benfika vodi...

Drogba 'ukrao' pobedu Raći i Tošiću

0

Galatasaraj iščupao bod na gostovanju Genčlerbirligiju (1:1) zahvaljujući napadaču iz Obale Slonovače. N samom startu meča Rumun Stanku je doveo domaćina u vođstvo.

ABA - Bogdan stao, "Valjak" nije!

0

U poslednjem meču 12. kola ABA lige košarkaši Partizana savladali su Budućnost u hali "Pionir" u meču koji je prelomljen tek u poslednja tri minuta igre.