Komentar "Grobara" na odluku suda u Lozani!

Sportske.net
utorak 14.07.2015.
9

Navijači Partizana iskoristili su priliku da iznesu svoj stav povodom nedavne odluke Međunarodnog suda za sportsku arbitražu (CAS) u slučaju prekinute utakmice između Srbije i Albanije.

Trener Gruzina zadovoljan: "Partizan jači taktički i tehnički"

Beta
3

Trener Dila Gorija nije bio toliko nezadovoljan nastupom svojih igrača, a istakao je da je Partizan tehnički potkovanija ekipa.

Da li je Partizan oštećen za penal?

6

Fudbaleri Partizana mogli su i morali do ubedljivije pobede nad Dilom a može biti da je nemački arbitar Bastijan Dankert oštetio crno-bele za jednu stopostotnu šansu za postizanje gola.

LŠ - Jokan izgubio na Malti, "pad" Sarajeva, poraz Ludogoreca!

12

Dosta iznenađujućih rezultata večeras u kvalifikacijama za Ligu šampiona!

Kad ne može golman, tu je Brašanac!

11

Najbolji pojedinac Partizana u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona svakako je bio Darko Brašanac ali je mladi reprezentativac ujedno bio i najmalerozniji pojedinac u redovima ekipe Zorana Milinkovića.

Paun odlikovan u Humskoj!

5

Selektor omladinske reprezentacije Srbije Veljko Paunović pojavio se u utorak u Humskoj kako bi podržao crno-bele a tom prilikom mu je uručena plaketa.

Utisci sa tvitera: "Ovi nemaju pojma"

18

Partizan je imao 25 šuteva ka golu, Dila Gori jedan, i to van okvira. Evo utisaka sa tvitera i najzanimljivijih objava.

Znate li ko je iz lože bodrio "Parni Valjak"?

14

Šampion Srbije u utorak je odigrao prvu zvaničnu utakmicu u novoj sezoni a pobedu nad Dilom Gori iz lože je ispratio i jedan od miljenika Partizanovog juga.

Babovićeva "perla" za minimalac Partizana!

70

Majstorijom Stefana Babovića iz slobodnog udarca u 83. minutu utakmice Partizan je slomio otpor Dile i obezbedio minimalnu prednost pred revanš u Goriju koji će odlučivati o plasmanu u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Vlar uskoro u Laciju?!

3

Lacio traži štopera pred početak nove sezone, da li je Ron Vlar rešenje?

Dženkinson produžio ugovor sa Arsenalom

Beta
8

Fudbaler Arsenala Karl Dženkinson potpisao je novi višegodišnji ugovor, objavio je danas taj premijerligaš.

Crnogorac se vraća u Zvezdu?

20

Fudbalski klub Crvena zvezda uskoro bi mogao da angažuje još jedno pojačanje u napadačkoj liniji, igrača koji je svojevremeno slovio za specijalistu kada su "večiti derbiji" u pitanju.

Ovako su navijači u Tajlandu dočekali Turea!

1

Navijači Liverpula iz Azije su na ovaj način dočekali fudbalera Liverpula, Koloa Turea.

DK - Sjajna atmosfera u taboru "Orlova"

Beta
2

Dejvis Kup reprezentativci Srbije ocenili su da su je stanje terena u Argentini sve bolje i da među njima vlada odlična atmosfera uoči duela u Buenos Ajresu.

Utisci nakon poluvremena - Šta će Gruzinima napadači?

12

Šampionima US Opena pravo bogatstvo!

Beta
5

Ovogodišnji pobednici muškog i ženskog singla na Otvorenom prvenstvu SAD u tenisu zaradiće po 3,3 miliona dolara.

Barsa - Pedro može da ide...

24

Luis Enrike je dao izjavu za katalonske medije nakon čega se jasno može zaključiti da je ovaj fudbaler blizu odlaska.

Zvanično - Mačvan i Dženkins saigrači!

20

Spekulacije su potvrđene, srpski košarkaš Milan Mačvan karijeru će nastaviti u ekipi Armanija iz Milana.

Šta kaže statistika o Sterlingovom transferu?

15

Jedan od najvećih transfera desio se danas u Engleskoj, ali ako gledamo sumu novca koja je potrošena.

Obradović: "Nijanse će odlučiti"

1

Selektor Dejvis Kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović poručio je da priprema za četvrtfinalne mečeve sa Argentinom teče po planu iako manji problem prave vremenska i klimatska promena.