Alegri: ''Ne zaboravite da je Sampdorija dobila Juve''

Sportske.net
nedelja 13.01.2013.
0

I pored blede igre i osvojenog boda u Đenovi, trener Milana zadovoljan je onim što u njegovi igrači prikazali.

Otpisao deo duga, pa dobio poziv za povratak u Zvezdu!

Sportske.net, Novosti.rs
0

Posle sporazuma koji je postigao sa Crvenom zvezdom o otpisu i reprogramu dugova, Nikola Petković je ponovo rado viđen na Marakani.

Veliki preokret ''Blek Starsa''

Beta
0

U sklopu priprema za Kup Afrike, reprezentacija Gane je posle velikog preokreta savladala selekciju Tunisa u Abu Dabiju.

Poraz Marseja, Lion sam na vrhu!

0

Dobre vesti za ekipu Liona stigle su iz Sošoa, gde je Marsej doživeo ubedljiv poraz, pa je tim sa Žerlana ostao usamljen na čelnoj poziciji.

Barsa gazi, Mesi i pogađao i asistirao...

0

Četvrta ''Zlatna lopta'' nije uspavala Barsinog ''mađioničara'', koji je nastavio u istom stilu i kreirao novu pobedu Katalonaca, osamnaestu u devetnaset mečeva u Primeri.

Dosada na "Marasiju"

0

U lošem meču Sampdorija i Milan odigrali bez golova, šansu meča propustio Ikardi, napadač domaćih...

Portugalski derbi u znaku Matića!

0

Benfika i Porto priuštili su ljubiteljima fudbala u Portugalu sjajan meč, a značajan doprinos spektaklu dao je i srpski internacionalac Nemanja Matić, postigavši fenomenalan gol u devetom minutu za izjednačenje na 1:1. Na kraju - 2:2, pa je Benfika zadrža

SP - ''Trikolori'' deklasirali Crnogorce!

0

Za razliku od crnogorskih rukometašica, najbolji rukometaši ove zemlje nisu pokazali kvalitet na Svetskom prvenstvu u Španiji. Posle Argentine, bolji od ''Sokolova'' bili su i Francuzi, i to prilično ubedljivo.

Maljkovićeva sa ''klincima'' na Sajmu

Sportske.net, SEM
0

Trener košarkašica Partizana Marina Maljković iskoristila je slobodan dan posle ubedljive pobede nad Celjem sa 54 razlike i posetila međunarodni festival „Rajko Žižić“ u mini basketu.

Zvezdu ''ogrejalo sunce''

0

Fudbaleri Crvene zvezde u nedelju su, u popodnevnim časovima doputovali u Antaliju, gde će obaviti najvažniji deopriprema za nastavak sezone. Već je odrađen i prvi trening, a ono što je takođe važno jeste činjenica da za sada crveno-belima potpuno odgovar

Melo prekinuo lošu seriju, Baksima pobeda u Kanadi

0

Njujork posle tri poraza uspeo da se vrati na pravi kolosek, klupa Milvokija presudila u pobedi u Torontu.

Kreće, Srbi okupiraju centralni teren!

0

Ove noći počinje prvi Gren slem u sezoni. Novak Đoković brani titulu u Melburnu, traži treću uzastopnu titulu u Australiji. Prvog dana turnira čak šest naših igrača na terenu.

Radivojević sve bolji...

Sportske.net, kkcrvenazvezda.rs
0

Još jednu odličnu partiju pružio je Vuk Radivojević, koji je bio među najboljim pojedincima na parketu u ubedljivom trijumfu nad Cedevitom.

Endesa - Sjajni Real, Estudijantes ''razbio'' Barsu!

0

Posle dve vezane pobede, Barselona ponovo počela da posrće u domaćem šampionatu. U 17. kolu, Katalonci pretrpeli ubedljiv poraz od Estudijantesa.

Atletiko iz prekida slomio Saragosu

0

''Jorgandžije'' nisu dozvolile nikakvo iznenađenje u duelu sa Saragosom na svom terenu. Sve praktično rešeno u prvom poluvremenu.

Terim: "Galatasaraj nije Snajderova igračka!"

0

Trofejni strunjak i trener Galatasaraja poručio je Vesliju Snajderu da će morati da doživljava turski klub kao prvu opciju ukoliko želi da dođe do realizacije transfera.

Savić zadovoljan, Vujas ponosan

0

Neposredno posle uzbudljivog finala Kupa Srbije, treneri Crvene zvezde i Partizana imali su razloga za zadovoljstvo.

Venger: "Jeftini golovi rešili meč"

0

Menadžer Arsenala smatra da je poraz od Mančester Sitija usledio nakon jeftino primljenih golova i činjenice da je njegov tim bio brojčano slabiji od 10. minuta meča.

Drama na Banjici, Zvezda osvojila Kup!

0

Ono što smo godinama čekali u našem vaterpolu dogodilo se na Banjici. Sjajan meč u finalu Kupa, uzbuđenja, preokreti, produžeci, a na kraju je više koncentracije imala Crvena zvezda koja je tako prekinula decenijsku dominaciju Partizana. Posle regularnog

Džeko pun samopouzdanja

0

Bosanski internacionalac Edin Džeko zadovoljan je što se iskupio za promašen jedanaesterac iz desetog minuta duela sa Arsenalom i postigao svoj četvrti gol na četvrtoj utakmici koju je počeo kao prva opcija u napadu.