Zvezdin golman se ''naoštrio'' pred derbi

Sportske.net, crvenazvezdafk.com
nedelja 11.09.2016.
2

Posle dužeg perioda čekanja, konačno je dobio poverenje trenera Božovića. Ukazanu priliku je na najbolji način iskoristio i sada ima razloga da se nada i nastupu u derbiju.

Dmitrović: ''Protiv Partizana je teško i kad je 11 na 11...''

Beta
0

Čačanima je večeras bilo još teže, jer su oko 70 minuta imali igrača manje na terenu.

Ništa od titule, Kecmanović stao u finalu!

Beta
2

Naš talentovani teniser nije uspeo da se domogne juniorske titule na US Openu.

Poen za udžbenike - Novak kao neprobojni bedem!

Sportske.net
1

Uvodni deo večerašnjeg finala US Opena obeležio je fenomenalni poen Novaka Đokovića, posle perfektno odrađene defanzive.

Bursa šokirala Fener u sred Istanbula

0

Bek Burse Aziz Behič je glavni krivac što bodovi putuju u prvu osmanlijsku prestonicu.

Inter, konačno! Preokret u režiji Ikardija!

42

Prva pobeda Intera u novoj sezoni, i to na gostujućem terenu.

Supermariov debi iz snova

16

Nica je u meču punom preokreta na krilima novajlije Marija Balotelija trijumfovala nad Olimpikom iz Marselja. Italijanski napadač se predstavio navijačima sa dva postignuta gola.

Baskijski "Lavovi" odneli ceo plen iz La Korunje

1

Golčina Raula Garsije donela je Atletik Bilbau prvu prvenstvenu pobedu u tekućoj sezoni.

Zvezda osvojila turnir u Vršcu, Budućnost poslednja!

11

Šampion Srbije i ABA lige nije dozvolio nikakvo iznenađenje na turniru u Vršcu, što se ne može reći za ekipu Budućnosti.

Liga 1 - Upisao se Baloteli!

4

'Supermario' je postigao svoj prvenac na debiju u dresu Nice na utakmici francuskog šampionata protiv Olimpika iz Marselja.

I Sale Đorđević se uverio u snagu Darušafake

0

Moćni turski tim svoju snagu demonstrirao i večeras, u duelu sa Đorđevićevim Bajernom.

Kakav projektil Raula Garsije!

4

Fantastičnim udarcem sa 30-ak metara, vezista Atletik Bilbaoa je doveo svoj tim u vođstvo na 'Riasoru'.

Olimpijakos ubedljiv na startu, Luka Milivojević strelac!

1

Rapsodija u crveno-belom, Verija je ispraćena iz Pireja sa 'pola tuceta' golova u mreži.

Neki kažu da se prečka još uvek trese...

0

Fenomenalan pogodak fudbalera Kvins Park Rendžersa.

Dijana pitala Marka Nikolića, odgovor dali - Grobari!

Sportske.net, arena sport
11

Zanimljiv detalj posle večerašnjeg trijumfa Partizana nad Borcem.

Gari Kejhil se pravda na tviteru

31

Štoper Čelsija je dokumentovao da nije kiksnuo kod drugog gola Svonsija, već da je fauliran.

SPREMNI ZA DERBI - Partizanova rutina sa igračem više

22

Fudbaleri Partizana upisali su i četvrtu pobedu od početka sezone u Superligi i tako se vratili na devet bodova zaostatka u odnosu na vodeću Crvenu zvezdu sa kojom se sastaju u sledećem kolu.

Lućo Ibanjez u Zvezdi na ovo nije navikao!

4

Doskorašnjem Zvezdinom beku za sada ne ide u Turskoj kako se očekivalo.

Eibar s igračem manje pokorio Granadu

1

Golom u četvrtom minutu sudijske nadonkade, Baski su došli do tri boda na gostovanju u Andaluziji.

Da li je Partizan oštećen za penal?

41

Partizan posle prvog poluvremena ima dva gola prednosti i igrača više protiv domaćeg Borca, ali pri rezultatu 0:0 viđena je i jedna sporna situacija u kaznenom prostoru domaćih.