Ocene - Ko je opravdao očekivanja u Partizanu?

Sportske.net
utorak 11.07.2017.
17

Opšta je ocena da crno-beli mogu bolje od onoga što su večeras pokazali, pogotovo kada je prvo poluvreme u pitanju.

Roma - Stižu supertalentovani Turčin i iskusni Francuz?

4

Kako stvari stoje, Roma bi uskoro mogla da dobije dva kvalitetna pojačanja.

Zvezdin spisak igrača za Pavlodar - Zašto nema dvojice novajlija?

Sportske.net, crvenazvezdafk.com, MONDO.RS
8

Iako je problem sa vizama za kvartet stranaca rešen, Crvena zvezda protiv Irtiša ipak neće nastupiti sa svim raspoloživim snagama.

Zuma odlazi na pozajmicu?

7

Prema poslednjim informacijama, francuski defanzivac mogao bi naredne sezone da zaigra van "Stamford Bridža".

Da li su ove Đukićeve reči najbolji opis Leonarda?

18

Miroslav Đukić je bio veoma zadovoljan nakon utakmice protiv Budućnosti, evo i njegovih utisaka sa konferencije za novinare.

Trener Budućnosti: ''Leo ima rešenja u odnosu na igrača koji je izašao''

0

Posle meča u Humskoj, Dragan Kažić čestitao crno-belima na pobedi i poručio da je njegov tim igrao onoliko koliko je mogao u ovom trenutku.

Zvanično - Mandanda se vratio kući

2

Francuski golman se nakon neuspešne epizode u Kristal Palasu vratio u treću evropsku luku.

Prve reakcije ''Grobara'' - Ko treba da izvodi penale, a ko slobodnjake, a ko da igra štopera?

2

Zanimljive reakcije pristalica Partizana posle trijumfa nad Podgoričanima.

Neverovatno - Real "krade" još jednog igrača najvećem rivalu!

27

Već dva puta su ovog leta prevarili Barselonu, izgleda da će to uraditi još koji put.

''Đu-Le'' počeo da rešeta i u Evropi, Partizan startovao pobedom

18

Partizan bled u prvom poluvremenu, mnogo konkretniji u nastavku, za sasvim solidnu prednost pred revanš u Podgorici.

Zvanično - Košta u Juventusu!

34

Kao što je i najavljivano, Brazilac je novo pojačanje "Stare dame".

Tenzije između Leonarda i Đurđevića, evo šta je Brazilac poručio ''Grobarima'' posle postignutog gola!

7

Partizan poveo sa 2:0 sredinom drugog poluvremena, strelac Leonardo koji je imao šta da poruči ''Grobarima''.

Trijumfalan debi Nemanje Maksimovića u Valensiji

3

Fudbaleri "Slepih miševa" slavili su na startu priprema za predstojeću sezonu.

Leonardo za Partizanov preporod u nastavku!

1

Lakše se diše za navijače Partizana početkom drugog poluvremena.

Zvanično - Brazilac u Barsi

9

Valverde će ozbiljno motriti na ovog momka.

Ulazi Leonardo, ovako su ga Grobari pozdravili!

3

Iako je Brazilac pokazivao želju da ovog leta ode iz Partizana, iako je kasnio na pripreme, navijači mu, ipak, to nisu zamerili.

Runi dobio naslednika!

33

Kako je i zvanično obelodanjeno od strane kluba sa "Old Traforda", Mančester junajted ima novog kapitena.

Poluvreme - Ne ide bez Leonarda, jalovi napadi Partizana

14

Prvih 45 minuta proteklo je baš onako kako su priželjkivali gosti iz Podgorice.

Gotovo je, Lajpcig doveo napadača "Svetaca"!

8

Kako stoji na zvaničnom sajtu kluba iz "grada svetlosti", mladi napadač karijeru nastavlja u Nemačkoj.

Poruka sa Juga na Partizanovoj evro-premijeri

6

Početak večerašnje utakmice u Humskoj obeležila je i koreografija na južnoj tribini.