Malo Benzema, malo golman - dovoljno da Real ode u četvrtfinale

Sportske.net
utorak 10.01.2012.
0

Fudbaleri madridskog Reala nisu dozvolili iznenađenje u večerašnjem revanš meču osmine finala Kupa kralja protiv Malage. Neizvesnost trajala do 72. minuta, kada je Benzema postigao gol posle velike greške golmana domaćih.

Pešić: ''To je ono što hoću''

Sportske.net, kkcrvenazvezda.rs
0

Trener Crvene zvezde posle večerašnje pobede nad ekipom Budućnosti naglasio da je utakmica bila ''po njegovom ukusu''. Jedinu zamerku je imao na izvođenje slobodnih bacanja.

Šeik se otvara, Silvi novi ugovor

0

Sjajne partije Španca staviće ga u kategoriju Aguera i Jaje Turea po primanjima.

Nije loše biti otpisan...

0

Trenirate, sedite na tribinama na dobroj poziciji i primate veliki novac u velikom klubu. Da Bepe Marota ima kosu, počupao bi je od muke. Amauri, Jakinta, Groso, Luka Toni uživaju i ne žele da napuste klub...

Lacio u 90. izborio plasman u četvrtfinale Kupa

0

Uzbudljiv duel između Lacija i Verone pripao Rimljanima, koji su golom Ernanesa u 90. minutu uspeli da izbore plasman u četvrtfinale Kupa Italije.

Mirandes eliminisao Santander!

0

Iznenađenje koje je najavio u prvoj utakmici, trećeligaš Mirandes potvrdio i u večerašnjem revanšu protiv člana Primere, ekipe Santandera.

Murinjo: "Ne mora Ronaldo da proslavlja svaki gol..."

0

Murinjo kaže da ni on sam nije proslavljao ni jedan gol protiv Granade.

Marsej lako u polufinale Liga kupa

0

Fudbaleri Marseja prvi su polufinalisti Kupa Francuske, pošto su večeras savladali domaći Kaen rezultatom 3:0.

Majorka ''zgromila'' Sosijedad

0

Fudbaleri Majorke plasirali su se u četvrtfinale španskog Kupa kralja, posle večerašnje ubedljive pobede u revanšu osmine finala nad Sosijedadom.

Zasijala Zvezda

0

Crveno - beli vodili tokom čitavog meča, Podgoričani uspeli da izbrišu minus u finišu, ali su Omar Tomas i Filip Čović uspeli da sačuvaju pobedu domaćima, 63:57.

''Orlovi'' ubedljivi protiv Češke

Sportske.net, b92.net
0

Reprezentacija Srbije zbeležila je novu pobedu u sklopu završnih priprema za Evropsko prvenstvo.

Britanski parlamentarci ispituju rasizam u Premijer ligi

Beta
0

Britanska parlamentarna komisija ispitaće da li je dovoljno učinjeno u zemlji u borbi protiv rasizma u fudbalu, posle poslednjih incidenata u koji su uključeni igrači iz najvišeg ranga takmičenja.

Koga briga za kup...

0

U Italiji su na mukama kada treba da se igraju kup mečevi...

Piksi: ''Vidić je pravi ambasador Srbije''

Sportske.net, Novosti.rs
0

Trener Nagoje prisustvovao je sinoćnjoj svečanosti u Cirihu, na dodeli ''Zlatne lopte''. On se tom prilikom posebno osvrnuo na činjenicu da je Nemanja Vidić izabran u idealan tim 2011.

Čovek bi pomislio da iskustvo nešto znači...

0

Jelena Dokić kaže da se zaledila protiv Bartoli...

Volkov: ''Bilo bi mi krivo da odem bez odigranog derbija''

0

Levi bek Partizana upoznat je sa interesovanjem Sent Etjena za njegove usluge. Ipak, tvrdi da ne želi po svaku cenu da ode iz Humske.

Trifunović se ponovo dokazuje, AK99 ''ni na nebu, ni na zemlji''...

0

Miloš Trifunović pokušaće da se ove zime nametne teneru Prosinečkom posle povratka iz Uzbekistana, a još je neizvesno da li će mu jedan od konkurenata za mesto u timu biti i Andrija Kaluđerović.

Kejhil je jedan, ko je drugi?

0

ABV ima dve želje u prelaznom roku, jedna je dolazak Kejhila iz Boltona, a druga bi mogao da bude Havi Martinez.

Đurić: ''Da smo hteli, odavno bismo smenili Stanojevića''

Sportske.net, MONDO.RS
0

Prvi čovek Partizana prekinuo je višednevno ćutanje o aktuelnim događajima u Humskoj. On je informacije o mogućoj smeni trenera Stanojevića nazvao ''kafanskim pričama'' i dodao da je ''nerealna'' mogućnost da Vladimir Volkov pređe u Sent Etjen. Nađ ipak z

Krka ''platila ceh'' za poraz od Radničkog

0

Posle poraza u prošlom kolu od Kragujevčana, košarkaši zagrebačke Cibone savladali su večeras kao gosti ekipu Krke rezultatom 86:77, po četvrtinama 28:11, 17:21, 17:15, 24:30.